Start: 10:00
W dzisiejszych czasach, kiedy ataki w cyberprzestrzeni stają się coraz bardziej wyrafinowane i wielowątkowe, trzeba wyprzedzać ruchy przeciwnika.
Jak to robić skutecznie? Zapraszamy na webinar, podczas którego pokażemy, że systemy firewall nowej generacji (NGFW) przy obecnych zagrożeniach muszą chronić również aplikacje. Bezpieczeństwo sieci zapewni Platforma Prisma SASE od Palo Alto Networks – jej funkcjonalności przedstawimy podczas naszego spotkania.
Prisma SASE chroni:
- brzeg sieci
- sieć SD-WAN Twojej organizacji
- aplikacje, również te w chmurze
- urządzenia pracowników.
W trakcie pierwszej części webinaru opowiemy także, jak wykryć i zatrzymać atak „zero-day”.
Agenda
BLOK I (30 min)
Zatrzymaj atak „zero-day” na brzegu sieci – NGFW + PAN-OS 11.0 NOVA
BLOK II (30 min)
Platforma Prisma SASE – bezpieczna podstawa dla sprawnych organizacji działających nie tylko w chmurze
BLOK III (25 min)
Zabezpieczenia stacji końcowych klasy korporacyjnej – przyszłość z systemem Palo Alto Networks CORTEX XDR.
Partner webinaru:
Palo Alto Networks jest globalnym producentem rozwiązań bezpieczeństwa specjalizującym się w systemach firewall nowej generacji (NGFW), zabezpieczeniach urządzeń końcowych i rozwiązań chmurowych. Producent tworzy także oprogramowanie do analityki bezpieczeństwa sieci.
Platforma Prisma SASE to zintegrowany, centralnie zarządzany system zapewniający bezpieczeństwo rozproszonej infrastruktury Klienta. W modelu SASE zamiast dosyłania ruchu do tradycyjnych centrów danych lub sieci prywatnych w celu inspekcji zabezpieczeń, urządzenia i systemy zdalne mogą płynnie uzyskiwać dostęp do aplikacji i zasobów wszędzie, gdzie się znajdują i o dowolnej porze. Platforma umożliwia administratorom IT zarządzanie składnikami SD-WAN, SWG, CASB, FWaaS oraz ZTNA.
Cortex XDR jest aplikacją typu detection and response, która integruje różne systemy, by zapobiegać zróżnicowanym zagrożeniom i atakom. Odpowiada za wykrywanie incydentów bezpieczeństwa na podstawie analizy zachowania stacji końcowej oraz korelacji danych z innych źródeł zebranych w Cortex Data Lake. Rozwiązanie może wyciągać wnioski i – co ważne – podejmować działania w celu ochrony przed znanymi, jak i nieznanymi atakami, nawet jeśli urządzenie końcowe zostało zainfekowane.
Na webinarium wystąpią:
Więcej na temat Cyber Security
Architektury Referencyjne – właściwe wsparcie w obliczu NIS2
Nasze rozwiązania są dopasowane do faktycznych potrzeb oraz charakteru działalności podmiotów objętych Dyrektywą NIS2.
Bezpieczeństwo IT w polskich firmach: dlaczego ochrona danych staje się priorytetem?
Wiele organizacji ryzykuje, zezwalając na pracę zdalną i korzystanie z usług chmurowych, bez wdrożenia rozwiązań ochrony danych oraz brzegu sieci.
Dynamika w środowisku IT: dlaczego tradycyjne sieci już nie wystarczają?
Przestarzałe, nadmiernie złożone i niejednorodne środowiska sieciowe w połączeniu z niedoborami kadrowymi rodzą wymierne ryzyka biznesowe i generują zbędne koszty.