Blog

Otrzymaliśmy certyfikat Złoty Płatnik 2017

Dobra kondycja finansowa i wysoka moralność płatnicza to najważniejsze warunki, żeby otrzymać Certyfikat Złoty Płatnik. Znaleźliśmy się w ścisłym gronie 6% polskich firm, które je spełniają.

Czytaj więcej

Skorzystaj z naszej wiedzy i zainspiruj się do zmian

Cyfrowa transformacja stawia nas przed wielkim wyzwaniem, żeby nadążać za rynkowymi zmianami. Mnogość zadań, co raz to nowsze technologie oraz ambitne rozwiązania wymagają doświadczenia oraz wiedzy. Nasi eksperci dzielą się tą wiedzą oraz inspirują do transformacji organizacji.

Jesteśmy w rankingu Computerworld Top 200

Według najnowszego zestawienia przygotowanego przez redaktorów pisma technologicznego Computerworld Top 200, Integrated Solutions uplasował się na 4 miejscu wśród integratorów.

Czytaj więcej

Integrated Solutions częścią projektu OSE

Już 1 września pierwsze szkoły zaczną funkcjonować w Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, której operatorem jest Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK).

Czytaj więcej

Zrealizujemy projekt dla grupy DB Schenker

Nawiązaliśmy współpracę ze spółką STC z grupy DB Schenker, w ramach projektu Global Workplace.

Czytaj więcej

Zostaliśmy partnerem Salesforce

Z przyjemnością informujemy, że Integrated Solutions został Partnerem Salesforce w ramach Salesforce Consulting Partner Program.

Czytaj więcej

Integrated Solutions dla „Cyfrowych Mazur”

Pierwsza chmura komercyjna, pierwsze security w chmurze i pierwsza sieć MPLS dla 12 samorządów jako sieć dostępowa do zasobów chmurowych

Czytaj więcej

Po co wizualizować dane analityczne?

Współczesna prezentacja – bez wizualizacji danych – mogłaby zostać odebrana niemal jako „nieporozumienie”. Jak i po co wizualizować strategiczne dla firmy dane?

Czytaj więcej

Jak zbudować centrum monitoringu sieci?

Ataki WannaCry, a potem NotPetya pokazały, jaki problem stanowi infrastruktura IT z komputerami bez aktualizacji. Jak uchronić swoją firmę następnym razem?

Czytaj więcej

Migracja krytycznych systemów do chmury

Wiele działów IT stoi dzisiaj przed wyzwaniem przygotowania firmowych systemów na przyszłość. Jednocześnie musi zapewnić bieżące utrzymanie środowiska. Jak odnaleźć się w takiej sytuacji?

Czytaj więcej
Loading...

Gotowy na cyfrową transformację swojej organizacji?

© Integrated Solutions sp. z o.o.