Blog

Skorzystaj z naszej wiedzy i zainspiruj się do zmian

Cyfrowa transformacja stawia nas przed wielkim wyzwaniem, żeby nadążać za rynkowymi zmianami. Mnogość zadań, co raz to nowsze technologie oraz ambitne rozwiązania wymagają doświadczenia oraz wiedzy. Nasi eksperci dzielą się tą wiedzą oraz inspirują do transformacji organizacji.

Platforma Integrated Computing nagrodzona przez HPE

Platforma Integrated Computing nagrodzona przez HPE. Ten prestiżowy tytuł przyznano za rozbudowę nowoczesnej platformy IaaS - Integrated Computing - opartej na infrastrukturze komponowalnej HPE Synergy i HPE 3par.

Czytaj więcej

Magazyn ITWIZ opublikował właśnie swój coroczny ranking spółek IT. To drugi po Computerworld najważniejszy raport o stanie polskiego rynku informatycznego w Polsce. I po raz kolejny mamy wiele powodów do satysfakcji.

W podsumowaniu roku 2019 wg raportu Best100 Integrated Solutions znalazł się w ścisłej czołówce branży IT - ponownie zajmujemy 3. pozycję na polskim rynku integratorskim.

Czytaj więcej

Integrated Solutions w czołówce rankingu Computerworld TOP 200

Integrated Solutions ponownie wśród liderów IT na rynku integratorskim w rankingu Computerworld podsumowującym rok 2019.

Czytaj więcej

Dlaczego warto skorzystać z rozwiązania Integrated Computing?

Ponad 100 firm w Polsce korzysta dziś z usługi Integrated Computing, a SLA utrzymuje się na poziomie ponad 99 %. Nasza platforma chmurowa działa nieprzerwanie i bezawaryjne od momentu powstania 8 lat temu.

Czytaj więcej
Loading...

Gotowy na cyfrową transformację swojej organizacji?

© Integrated Solutions sp. z o.o.
Bezpłatny webinar: Nowoczesne, zdalne środowisko pracy w oparciu o rozwiązania VDI i... Rejestracja X