Cloud

Platforma Integrated Computing nagrodzona przez HPE

 Nagrodę z rąk Prezesa HPE Polska, Michała Zajączkowskiego, odebrała Bożena Leśniewska, Wiceprezes Zarządu Orange Polska.

Orange Polska otrzymał nagrodę „2020 CERTA Service Provider of the Year”. Ten prestiżowy tytuł przyznano za rozbudowę nowoczesnej platformy IaaS – Integrated Computing – opartej na infrastrukturze komponowalnej HPE Synergy i HPE 3par. Za jej stworzenie i uruchomienie odpowiada zespół Artura Matzka, Dyrektora Centrum Kompetencji Infrastruktura IT, EUC i Cloud w Integrated Solutions.

Jak czytamy w uzasadnieniu, nagroda jest wyrazem uznania za wyjątkowe osiągnięcia oraz wydajność, które podnoszą poziom doskonałości biznesowej i satysfakcji Klientów dla najlepszego Service Providera w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji, Turcji i Afryki (CERTA). Przyznało ją gremium złożone z członków managementu HPE regionuw składzie Roman Gilg CERTA Channels & Ecosystem Sales Director i Sonja Rnjak Service Providers and Ecosytems Sales Manager.

Jest to kolejna nagroda potwierdzająca kompetencje Integrated Solutions – w lutym po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł Platynowego Partnera HPE z imponującą liczbą specjalizacji.

Więcej na ten temat

Wideo przewodnik po Integrated Computing Standard – odcinek 8

W tym odcinku pokażemy, jak zainstalować serwer www na systemie Windows Server 2019, uruchomić prostą stronę z wykorzystaniem języka PHP i udostępnić ją w internecie (analogicznie jak w odc. 6). To jest odpowiednik poprzedniego, siódmego odcinka, który taką procedurę pokazuje dla systemu Linux CentOS 8.

Czytaj więcej

Wideo przewodnik po Integrated Computing Standard – odcinek 7

W tym odcinku pokażemy, jak zainstalować serwer www na systemie Linux CentOS 8, uruchomić prostą stronę z wykorzystaniem języka PHP i udostępnić ją w internecie (analogicznie jak w odc. 6).

Czytaj więcej

Wideo przewodnik po Integrated Computing Standard – odcinek 6

W tym odcinku pokażemy, jak udostępnić w internecie usługi z maszyny wirtualnej. Za przykład posłuży nam zdalny terminal SSH.

Czytaj więcej

Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej organizacji?

© Integrated Solutions sp. z o.o.
Bezpłatny webinar: Nowoczesne, zdalne środowisko pracy w oparciu o rozwiązania VDI i... Rejestracja X