ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WEBINARIUM

Jak sprawnie zarządzać usługą Microsoft Active Directory – poznaj rozwiązanie ManageEngine

Wtorek, 23 kwietnia 2024 r.
Start: 11:00

Zarządzanie Active Directory jest złożoną i często uciążliwą czynnością dla każdego administratora i nie należy do łatwych zadań. Trzeba mieć szeroką wiedzę z zakresu administracji środowiskiem IT. Weryfikacja danych nawet dla pojedynczego konta może być skomplikowana, a dla setek czy tysięcy użytkowników staje się znaczącym wyzwaniem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zarządzać tożsamościami i dostępem w środowiskach Windows, sprawnie wykonywać inspekcje i raportować zmiany w czasie rzeczywistym, zapraszamy na nasz webinar!

Plan naszego e-spotkania

  • Pokażemy narzędzie do audytu Active Directory ADAudit Plus 
  • Poznasz system do zarządzania domeną ADManager Plus
  • Zaprezentujemy rozwiązanie do samodzielnego resetu haseł w domenie ADSelfService Plus
  • Zademonstrujemy system do audytu udziałów sieciowych DataSecurity Plus.

Naszą propozycję kierujemy w szczególności do osób zajmujących się administracją rozwiązań Microsoft oraz do osób zarządzających kierunkami rozwoju IT w organizacji.

 

Bezpłatny udział

Administratorem danych osobowych jest INTEGRATED SOLUTIONS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane są w celu przeprowadzenia Webinarium oraz w celu marketingowym o ile wyrazisz wolę otrzymywania takich wiadomości . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przeczytaj tutaj.

Na webinarium wystąpią:

Marcin Marcin
Marcin Maciaszczyk

Inżynier Centrum Kompetencji Microsoft

© Integrated Solutions sp. z o.o.