Cloud

Platforma Integrated Computing nagrodzona przez HPE

 Nagrodę z rąk Prezesa HPE Polska, Michała Zajączkowskiego, odebrała Bożena Leśniewska, Wiceprezes Zarządu Orange Polska.

Orange Polska otrzymał nagrodę „2020 CERTA Service Provider of the Year”. Ten prestiżowy tytuł przyznano za rozbudowę nowoczesnej platformy IaaS – Integrated Computing – opartej na infrastrukturze komponowalnej HPE Synergy i HPE 3par. Za jej stworzenie i uruchomienie odpowiada zespół Artura Matzka, Dyrektora Centrum Kompetencji Infrastruktura IT, EUC i Cloud w Integrated Solutions.

Jak czytamy w uzasadnieniu, nagroda jest wyrazem uznania za wyjątkowe osiągnięcia oraz wydajność, które podnoszą poziom doskonałości biznesowej i satysfakcji Klientów dla najlepszego Service Providera w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji, Turcji i Afryki (CERTA). Przyznało ją gremium złożone z członków managementu HPE regionuw składzie Roman Gilg CERTA Channels & Ecosystem Sales Director i Sonja Rnjak Service Providers and Ecosytems Sales Manager.

Jest to kolejna nagroda potwierdzająca kompetencje Integrated Solutions – w lutym po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł Platynowego Partnera HPE z imponującą liczbą specjalizacji.

Więcej na ten temat

Platforma Integrated Computing nagrodzona przez HPE

Platforma Integrated Computing nagrodzona przez HPE. Ten prestiżowy tytuł przyznano za rozbudowę nowoczesnej platformy IaaS - Integrated Computing - opartej na infrastrukturze komponowalnej HPE Synergy i HPE 3par.

Czytaj więcej

Dlaczego warto skorzystać z rozwiązania Integrated Computing?

Ponad 100 firm w Polsce korzysta dziś z usługi Integrated Computing, a SLA utrzymuje się na poziomie ponad 99 %. Nasza platforma chmurowa działa nieprzerwanie i bezawaryjne od momentu powstania 8 lat temu.

Czytaj więcej

Integrated Solutions i Orange Polska podpisały umowę z Centralnym Zarządem Służby Więziennej o wartości 67,1 mln zł netto

W ramach umowy Konsorcjum dostarczamy zintegrowane rozwiązanie, w skład którego wejdzie: transmisja danych oparta o technologię SD-WAN, centralny dostęp do Internetu, zaawansowany podsystem bezpieczeństwa usług sieciowych, system ujednoliconej komunikacji obejmujący m. in. telefonię IP i podsystem video, a także system monitoringu i zarządzania.

Czytaj więcej

Szukasz podobnych rozwiązań dla swojej organizacji?

© Integrated Solutions sp. z o.o.
Bezpłatny webinar: Nowoczesne, zdalne środowisko pracy w oparciu o rozwiązania VDI i... Rejestracja X