Tak to robią profesjonaliści – Platforma Intel vPro®

Platforma Intel vPro® została opracowana dla specjalistów IT — to pakiet rewolucyjnych technologii dostosowanych i przetestowanych z myślą o wymagających obciążeniach biznesowych. Poczuj się pewnie, korzystając z profesjonalnych narzędzi pomagających zwiększyć produktywność, zabezpieczyć dane, zdalnie zarządzać kluczowymi urządzeniami i budować flotę na niezawodnej platformie.

Wydajność dla profesjonalistów

Wykorzystaj moc procesorów Intel® Core™ i uzyskaj najlepszą w branży wydajność obsługi rzeczywistych obciążeń roboczych i aplikacji firmowych.

Wielowarstwowe zabezpieczenia

Pomóż chronić zasoby i dane firmy, korzystając z technologii
Intel® Hardware Shield — zabezpieczenia sprzętowego działającego niezależnie od systemu operacyjnego i oprogramowania.

Kompleksowe zarządzanie

Pomóż zwiększyć produktywność w ramach zdalnego zarządzania urządzeniami z wykorzystaniem technologii Intel® Active Management Technology (Intel® AMT), nawet gdy komputer nie jest włączony lub system operacyjny nie odpowiada.

Niezawodna stabilność

Program Intel® na rzecz stabilnych platform IT sprawia, że podczas rozwijania organizacji możesz czuć się pewniej, wiedząc, że zapewni Ci on płynniejsze zarządzanie komputerami i brak konieczności ponownej weryfikacji podczas dostarczania systemów na całym świecie.

Intel Gold Partner         Dowiedz się więcej >

 

Intel vPro

Skontakuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTEGRATED SOLUTIONS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane są w celu przeprowadzenia Webinarium oraz w celu marketingowym o ile wyrazisz wolę otrzymywania takich wiadomości . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przeczytaj tutaj.

© Integrated Solutions sp. z o.o.