ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WEBINARIUM

Jak skutecznie zabezpieczyć brzeg sieci, aplikacje i urządzenia pracowników – poznaj platformę Palo Alto Networks

Czwartek, 23 marca 2023 r.
Start: 10:00

W dzisiejszych czasach, kiedy ataki w cyberprzestrzeni stają się coraz bardziej wyrafinowane i wielowątkowe, trzeba wyprzedzać ruchy przeciwnika.

Jak to robić skutecznie? Zapraszamy na webinar, podczas którego pokażemy, że systemy firewall nowej generacji (NGFW) przy obecnych zagrożeniach muszą chronić również aplikacje. Bezpieczeństwo sieci zapewni Platforma Prisma SASE od Palo Alto Networks – jej funkcjonalności przedstawimy podczas naszego spotkania.

Prisma SASE chroni:

  • brzeg sieci
  • sieć SD-WAN Twojej organizacji
  • aplikacje, również te w chmurze
  • urządzenia pracowników.

W trakcie pierwszej części webinaru opowiemy także,  jak wykryć i zatrzymać atak „zero-day”.

Agenda

BLOK I (30 min)

Zatrzymaj atak „zero-day” na brzegu sieci – NGFW + PAN-OS 11.0 NOVA

BLOK II (30 min)

Platforma Prisma SASE – bezpieczna podstawa dla sprawnych organizacji działających nie tylko w chmurze

BLOK III (25 min)

Zabezpieczenia stacji końcowych klasy korporacyjnej – przyszłość z systemem Palo Alto Networks CORTEX XDR.

Partner webinaru: 

 

 Paloalto

 

Palo Alto Networks jest globalnym producentem rozwiązań bezpieczeństwa specjalizującym się w systemach firewall nowej generacji (NGFW), zabezpieczeniach urządzeń końcowych i rozwiązań chmurowych. Producent tworzy także oprogramowanie do analityki bezpieczeństwa sieci.

Platforma Prisma SASE  to zintegrowany, centralnie zarządzany system zapewniający bezpieczeństwo rozproszonej infrastruktury Klienta. W modelu SASE zamiast dosyłania ruchu do tradycyjnych centrów danych lub sieci prywatnych w celu inspekcji zabezpieczeń, urządzenia i systemy zdalne mogą płynnie uzyskiwać dostęp do aplikacji i zasobów wszędzie, gdzie się znajdują  i o dowolnej porze. Platforma umożliwia administratorom IT zarządzanie składnikami SD-WAN, SWG, CASB, FWaaS oraz ZTNA.

Cortex XDR  jest aplikacją typu detection and response, która integruje różne systemy, by zapobiegać zróżnicowanym zagrożeniom i atakom. Odpowiada za wykrywanie incydentów bezpieczeństwa na podstawie analizy zachowania stacji końcowej oraz korelacji danych z innych źródeł zebranych w Cortex Data Lake. Rozwiązanie może wyciągać wnioski i – co ważne – podejmować działania w celu ochrony przed znanymi, jak i nieznanymi atakami, nawet jeśli urządzenie końcowe zostało zainfekowane.

Bezpłatny udział

Administratorem danych osobowych jest INTEGRATED SOLUTIONS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane są w celu przeprowadzenia Webinarium oraz w celu marketingowym o ile wyrazisz wolę otrzymywania takich wiadomości . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przeczytaj tutaj.

Na webinarium wystąpią:

Krzysztof Krzysztof
Krzysztof Lembas

ICT Solutions Architect
Integrated Solutions

Marcin Marcin
Marcin Chudzik

Security/Network Architect
Integrated Solutions

Pawel Pawel
Pawel Pietrzak

System Engineer
Palo Alto Networks

Wojciech Wojciech
Wojciech Grin

BDM Security
Integrated Solutions

Więcej na temat Cyber Security

Bezpieczeństwo IT w polskich firmach: dlaczego ochrona danych staje się priorytetem?

Wiele organizacji ryzykuje, zezwalając na pracę zdalną i korzystanie z usług chmurowych, bez wdrożenia rozwiązań ochrony danych oraz brzegu sieci.

Czytaj więcej

Dynamika w środowisku IT: dlaczego tradycyjne sieci już nie wystarczają?

Przestarzałe, nadmiernie złożone i niejednorodne środowiska sieciowe w połączeniu z niedoborami kadrowymi rodzą wymierne ryzyka biznesowe i generują zbędne koszty.

Czytaj więcej

Czy Twój backup jest bezpieczny? Poznaj Cyfrowy Bastion

Kopia zapasowa nie zawsze wystarcza, aby zagwarantować należyty poziom ochrony oraz wysoką dostępność najcenniejszych zasobów organizacji.

Czytaj więcej
© Integrated Solutions sp. z o.o.